Zas som stratil rok hrania..komentuje situáciu v TITANS Oskar. Čo bude v jeho kariére nasledovať?

  • Martin Brázdil
  • 17. 11. 2022 19:10

Tomáš “oskar” Šťastný končí v Titans kam prestúpil v auguste tohto roku. Český sniper, ktorý na začiatku roka opustil rady SINNERS hľadol opäť úspech na Európskej scéne. To sa mu však nepodarilo a tak je teraz bývalý hráč Mousesports bez tímu.

oskar s k celej situácií vyjadril na svojom twitteri, kde celý čas strávený v TITANS opísal ako stratu času. Je teda vidno, že nebol v organizácií spokojný a jeho odchod je pre neho dobrou správou.

V preklade znel jeho tweet takto:
"Som šťastný, že dnes je ten deň, kedy som naozaj preč z tejto “Titánskej” šou. Rozhodnutie bolo hotové od momentu, kedy zmluvné podmienky boli porušené a ja sa teším na svoju novú cestu. Zase raz pre mňa stratený rok."

Čo bude naďalej s oskarom nikto nevie. Kam povedú jeho kroky je zatiaľ veľmi nejasné, avšak aj na domácej scéne je pár mien, kde by mohol oskar nájsť nový domov. Dynamo Eclot hľadá novú iskru a práve legenda českého Counter-Striku, by mohla byť hľadanou iskrou. Ďalšie domáce tímy majú tiež problémy so snipermi, avšak nikto oficiálne nepotvrdil, že by hľadal nového člena do role AWP hráča.

Zdroj titulnej fotografie: StarLadder

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.