Universe vynovujú zostavu

  • Martin Bukovský
  • 10. 08. 2020 20:40

Tuzemská organizácia Universe víta novú päťicu, tú na svojom facebooku najprv potvrdil kapitán tímu Václav "rpg" Vlach a neskôr aj samotná organizácia. Z bývalej zostavy v tíme ostáva iba rpg, no k nemu sa pridávajú známe mená. Po skúšaní rôznych hráčov sa sformovala zostava s veľkým potenciálom. Rolu snipera berie bývalý hráč tímu eXtatus, Patrik "Dev7l" Stuchlík. Ten sa po boku práve rpg pohybuje už nejakú tú dobu, no s menšími pauzami.

Zostavu dopĺňa trojica Matúš "uZman" Rechtorovič, Martin "creze" Bagala a Peter "NaturalG" Turčan. Všetci traja pôsobili v pomerne novej organizácií Enterprise Esports, no po nie veľmi úspešnom pôsobení v tuzemských ligách sa ich bývalí spoluhráči vybrali inou cestou. Patrik "Zero" Žúdel odišiel do Európy a Tomáš "Tečko" Koširer skončil s aktívnym hraním cska a prešiel do manažmentu organizácie Enterprise.

Trojica sa rozhodla pokračovať spolu naďalej a pridala pod krídla Universe. Táto nová päťka sa stáva jedným z favoritov 2. TIPSPORT COOL ligy, po nie veľmi úspešnej jarner sezóne. Farby organizácie Universe budú hráči hájiť aspoň do konca sezóny 2020. Zatiaľ sa v tabuľke na Mistrovství ČR nachádzajú na nepostupovom 9. mieste, no s pridaním nových hráčov by im malo pribudnúť aj pár bodov a 80 bodový náskok tímu Brute by sa tak mohol znížiť.

Nová zostava Universe:
Václav "rpg" Vlach
Patrik "Dev7l" Stuchlík
Martin "creze"Bagala
Matúš "uZman" Rechtorovič
Peter "NaturalG" Turčan

117177659_2632475447015709_8508071482881714268_o.jpg

uZman dopomohol Universe k titula na ESL Nationals Season 2 Photo by Universe

Ohodnotit

1

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.