Tomkeejs prechádza na Valorant! Čo bude s Inside Games CS:GO?

  • Martin Bukovský
  • 01. 06. 2020 15:25

Tomáš "tomkeejs" Tomka je ďalší hráč ktorý oficiálne prechádza na Valorant. Nasleduje svojho spoluhráča Petra "uno" Lipowského, no taktiež ako uno nedáva CSku definitívny koniec.

"Dlouho jsem uvažoval jestli dále pokračovat v trápení se v csku, ale stále jsem od toho nemohl nějak odejít. Po tom co vyšel valorant jsem zjistil jak moc mě ta hra vlastně baví a mám po dlouhé době velikou motivaci něco zase grindit a dát tomu to co bych měl. Vůbec tím nechci říct, že s cskem nadobro končím a nikdy nedám ''comeback'' ale v nejbližší době to rozhodně neplánuji" Píše Tomkeejs na svojom facebooku

Tomkeejs pôsobil vo viacerých tuzemských organizáciách, no bol jeden z mála hráčov ktorý dokázal v organizácií vydržať naozaj dlho. Koncom roka 2017 opustil organizáciu Inside Games po ročnom pôsobení. V modrých farbách sa mu podarilo urvať druhé miesto na Hitpoint Finals 2016 a prvenstvo Quietus day 2017.

21457997_438753753185833_7267789135768888349_o.jpg

Víťazi Quietus day 2017. Zľava Tomkeejs, Kozlík, Zed, Zyored a EYO Photo by Quietus-day lanpárty

Potom sa pripojil sa k Dark Tigers, s ktorými zažill výhry aj prehry. Do temných tigrov sa pripojil so svojou starou zostavou, Kozlik, Zed, Zyored, EYO. Podarilo sa im urvať delené 3-4. miesto na MČR 2017, no ako to väčšinou po MČR býva, prišli zmeny. Tím opustili až traja hráči, Kozlík, Zed a Zyored. Tomkeejs tak bol nútení hľadať nové mladé talenty a tie aj našiel. Do tímu sa pripojili Tusi, Beastik a Capsen. Neskôr tím po V4 Future Festival 2018 opustil Capsen a nahradil ho NIO. Spoločne s touto zostavou sa im podarilo urvať pohár na Hitpoint Finals 2018, kde vo finále porazili Universe po napínavom comebacku na tretej mape. Nasledovalo Quietus Day a Tomkeejs prišiel obhajovať titul z minulého roku. Obsadili „iba“ 3. miesto, aj keď v tíme musel namiesto Tusiho zaskakovať Blade. Dark Tigers sa taktiež pozreli aj do Švajčiarska, kde na Supreme Masters 2018 vybojovali prvenstvo. Po kontroverznom odchode Tusiho sa v tíme objavili NEOFRAG, Cannie a Majky. Druhé miesto na 1. ESL CZ/SK Nationals, 4. na PLAYzone Challenge 2019, delené 3-4. miesto na FORTUNA COOL liga 6 až po delené posledné miesto na MČR 2019. Takáto divoká bola Tomkeejsova jazda s temnými tigrami.

Veľký úspech pre temných tigrov. Nio, Tusi, EYO, Beastik a Tomkeejs Photo by Supreme Masters

Prišiel ale rok 2020 a Tomáš sa snažil o vytvorenie starej zostavy Inside Games. To mu ale nevyšlo a dvojica Zed a Zyored odišli do ECLOTu. V tíme ich nahradili Tusi, Garzen a mladučký talent Dreez. Inside Games sa nepodarilo prebojovať do 1. TIPSPORT COOL ligy. V zostave niečo nefungovalo a tak museli prísť zmeny. Najprv sa z tímu porúčal Garzen, ktorý taktiež prechádza na Valorant. Neskôr tím opustil aj Tusi. Na odohranie ligy tak prišli na pomoc uno a Fazen. Nepodarilo sa im postúpiť do 1. TIPSPORT COOL ligy ani na druhý krát. Po odchode kapitána tak v Inside Games ostávajú iba dvaja hráči, Kozlík a Dreez. Čo bude ďalej s Inside Games CS:GO sekciou je otázne. Ukončí svoje pôsobenie v CS:GO?

Zdroj titulnej fotografie: Facebook/Tomkeejs

Definitívny koniec Inside Games v hre CS:GO? Photo by Inside Games

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.