Z USA prichádzajú oficiálne správy: Stewie2K má nový tím, Complexity vítajú vo svojich kruhoch mladú zostavu

  • Sebastián Soroka
  • 19. 01. 2022 00:00

Americká CS:GO scéna sa pre rok 2022 začína konečne formovať, už aj oficiálne. Dlhodobé špekulácie sa pretavujú do reality, Complexity dnes oznámili príchod nového CS:GO tímu. Jake "Stewie2K" Yip sa zas natrvalo upísal tímu Evil Geniuses.

Complexity stavili na dravých mladíkov

Vedenie Complexity malo ešte v minulom roku ambíciu uzavrieť dohodu s hráčmi Copenhagen Flames. Celé rokovania však stroskotali a tak majitelia presmerovali svoju pozornosť na americkú scénu. Zvažovali sa viaceré možnosti, no nakoniec voľba padla na alternatívu s kvartetom z Extra Salt. Menovite ide o Rickyho "floppy" Kemeryho, Paytyna "junior" Johnsona, Justina "FaNg" Coakleyeho, Johnny "JT" Theodosiou. Päticu dopĺňa bývalý hráč Liquid Michael "Grim" Wince.

Pri tomto zložení treba spomenúť veľmi mladý vekový priemer. Členovia tímu majú od 19-22 rokov. Ide tak o vskutku mladé zoskupenie, ktorému nechýba dravosť a odhodlanie. Dohliadať na hráčov bude tréner Tiaan "T.c" Coertzen.

Prioritou pre organizáciu bolo , aby nové zloženie sídlilo v Severnej Amerike, a aby sa vytvoril primárne severoamerický tím. Z dôvodu pandémie je totiž zložité presunúť európskych hráčov natrvalo do USA.

Hráčov čaká v nových farbách ostrý debut. Ten si odbijú v stredu o 15:00 proti bývalej svetovej jednotke - Gambit na online turnaji Funspark ULTI 2021 Finals.

Source: twitter/Extra Salt

Zostava Complexity vyzerá nasledovne:

Michael "⁠Grim⁠" Wince
Justin "⁠FaNg⁠" Coakley
Johnny "⁠JT⁠" Theodosiou
Ricky "⁠floppy⁠" Kemery
Paytyn "⁠junior⁠" Johnson

Tiaan "T.c" Coertzen - tréner

Stewie2K sa oficiálne upísal Evil Geniuses, pridajú sa k nemu jeho bývalí spoluhráči?

Nové zázemie už má aj spomínaný Stewie2K. Major šampión z roku 2018 sa stal posilou Evil Geniuses, ktorí si prechádzajú rozsiahlou rekonštrukciou. Na aktívnu súpisku tak popri Bulharovi Tsvetelinovo "Cerq" Dimitrovovi a Američanovi Vincentovi "Brehze" Cayontem pribudne aj 24-ročný Stewie.

Podľa všetkého by aktuálnu trojicu mali ešte posilniť Tim "autimatic" Ta a William "RUSH" Wierzba. Obaja hrali so Stewie2K v Cloud 9, kde prežili najúspešnejšie obdobie kariéry, ktoré korunovali víťazstvom na domácom Majore v Bostone. RUSH strávil posledné dva roky v Complexity, autimatic pretransformoval svoje zamerania na Valorant, no zdá sa, že je pripravený na návrat k hre, ktorej sa venoval predtým.

Zostava Evil Geniuses by mohla vyzerať nasledovne:

Tsvetelin "CeRq" Dimitrov
Jake "Stewie2K" Yip
Vincent "Brehze" Cayonte
Timothy "autimatic" Ta
William "RUSH" Wierzba

Damien "maleK" Marcel - tréner

autimatic Source: liquipedia.net/BeyondTheSummit

Zdroj titulnej fotografie: liquipedia.net/ ESL Gaming GmbH

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.