Cyber Gaming podpisujú CS:GO zostavu

  • 01. 04. 2020 15:00

Jedna z popredných česko-slovenských organizácií, Cyber Gaming, predstavuje po viac ako niekoľkých rokoch CS:GO zostavu.

Dvojici Jan "Bongo" Zvára a Andreas "TATAR" Ďuriš sa podarilo pod názvom "dneskabudeveselo" kvalifikovať do 2. COOL Ligy. Bongo nosil minulý rok farby prevažne EXORS Gaming, no v minulosti bol členom organizácií ako Gunrunners, eEriness či dokonca Team Brute. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí asi 4. miesto z letných YGames 2018, alebo práve účasť na MČR spoločne s EXORS. TATAR taktiež reprezentoval farby EXORS, no bolo to začiatkom roku 2019 a úplne s inou zostavou.

Ďalším do partie je Jakub " LogaN" Moravec, ktorý má za sebou pestrú Counter-Strike históriu. Bol členom organizácií Fraternitas, Overwalk, eEriness, či eStars Powa. Spoločne v eEriness pôsobil po boku veterána Roman "Blade" Pilný, či ostrostrelca Jindřich "ZEDKO" Chyba. Naopak v eStars Powa stál po boku Michala "Leckra" Kadlíčka, či bývalého trénera eXtatusu Tomáš "teCkoO" Koširer. Posledné roky viac menej už iba streamoval, no dnes sa opäť vracia k aktívnemu hraniu.

Poslednými členmi tímu je dvojica Vojtěch "vojtt" Bartoněk a Patrik "bAdu" Baďura. Týchto menej známych hráčov sme nemali možnosť vidieť vo farbách nejakej prednejšej organizácie, či v okolí zvučných mien. Preto je ťažké predpovedať, čo od nich môžeme očakávať.

Vyjadrenie k zostave nám poskytol Vojtěch "vojtt" Bartoněk:

Já a bAdu jsme koncem týdne dostali nabídku jít společně s Bongem, Loganem a Tatarem pod Cyber Gaming, což jsme logicky přijali. V momentální době nás čeká 2. Tipsport Cool liga, na kterou trénujeme každý den. Co se týče nějakých dlouhodobějších cílů, tak je to rozhodně MČR, a prakticky všechny LAN turnaje na CZ/SK.

  Zostava Cyber Gaming:
Jakub "LogaN" Moravec
Jan "Bongo" Zvára
Vojtěch "vojtt" Bartoněk
Patrik "bAdu" Baďura
Andreas "TATAR" Ďuriš

Zdroj titulnej fotografie: Facebook/Cyber Gaming

65849866_1291875917650433_3206589980096856064_o.jpg

Jan "Bongo" Zvára ešte vo farbách EXORS Gaming na PLAYzone Challenge 2019 Photo by EXORS Gaming

 

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.