100 Thieves dávajú zbohom hre CS:GO

  • Sebastián Soroka
  • 12. 10. 2020 16:25

100 Thieves, organizácia so sídlom v kalifornskom Los Angeles dáva po 12 mesiacoch zbohom celej cskovej sekcii. Informuje o tom zahraničný portál HLTV.org s odvolaním sa na dôveryhodné zdroje. Oficiálneho stanoviska zo strany organizácie by sme sa mali dočkať v blízkej dobe.

Okrem zlých výsledkov v online prostredí a odchodu coacha Cheta do cskového dôchodku, hrala svoju rolu aj situácia okolo hráča Justin "jks" Savage. Ten by sa mal podľa dostupných informácii čoskoro pripojiť k tímu Complexity.

Začalo sa to pred rokom, keď 100 Thieves oznámili vstup do sveta CS:GO. Zmluvu vtedy podpísala kompletná zostava organizácie Renegedes. Austrálski strelci ešte pred príchodom do severoamerickej organizácie podávali kvalitné výkony s dobrými vyhliadkami pre budúcnosť. Vôbec ako prvý austrálsky tím sa prebojovali do semifinále majoru (Starladder Berlin 2019) a krátko potom už prišla lukratívna ponuka z organizácie vedenej bývalým hráčom Call Of Duty, Matthewom "Nadeshot" Haagom. Nuž, Nadeshotov plán vybudovať z tejto partie špičkový T1 team stroskotal.

Na jeseň 2019 si ešte 100T vybojovali druhé miesto na prestížnom turnaji IEM Bejing, keď ich jazdu za titulom zastavili až legendárny Astralis. Od nového roka a s prechodom na onilne formát, však hráči zaostávali za očakávaniami. Pred dvomi týždňami síce prišlo druhé miesto z americkej ESL Pro League, avšak to je za celý rok veľmi málo. Čo však bude s hráčmi po očakávanom prestupe hráča jks do Complexity Gaming a ich slotmi v ďalších turnajoch ostáva zatiaľ záhadou. Všetko ale nasvedčuje tomu, že na austrálskej scéne dôjde k masívnemu shuffle. Takúto situáciu naznačuje v posledných dňoch aj Michal "KETUBOR" Csontoš. KETUBOR je aktuálne trénerom tamojšieho tímu Paradox Gaming a zdá sa, že zmeny čakajú aj jeho zverencov.

v4Oul8RVH7AQIachmDwLr--min.jpg

Ponuky prišli už aj do Nórska k jkaemovi Photo by HLTV.org

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.